آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۲

ساخت وبلاگ
چکیده : آموزش etabs 2013 : طراحی یک ساختمان فولادی فیلم آموزش Etabs 2013 به زبان فارسی که در ۷ ساعت آموزش وی... با عنوان : آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۲ بخوانید :
آموزش etabs 2013 : طراحی یک ساختمان فولادی

فیلم آموزش Etabs 2013 به زبان فارسی که در ۷ ساعت آموزش ویدئویی در نرم فزار etabs و ۳ ساعت طراحی پی در Safe  شما را با طراحی یک ساختمان فولادی به روش LRFD مطابق با آخرین تغییرات آیین نامه ها آشنا میکند کاری است جدید از گروه تخصصی سایت آی سیویل که در جهت ارائه محصولات با کیفیت آموزشی برای مهندسین عمران تلاش میکند در این مجموعه یک ساختمان فولادی را با برنامه Etabs و Safe فراخواهید گرفت در ادامه حتما نمونه ها را ببینید

برای دیدن سرفصل های کامل و دانلود نمونه ها اینجا کلیک کنید

در این پست آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم – قسمت ۲ از مجموعه فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا که توسط مهندس مستوفی تدریس شده است را در سایت آی سیویل به صورت رایگان قرار داده ایم امیدواریم در این ایام نزدیک به امتحانات برای شما مفید واقع شود.

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم - قسمت 2

همانطور که میدانید مبحث دهم مقررات ملی در آزمون نظام مهندسی رشته عمران و علی الخصوص در آزمون نظارت عمران نقش بسیار کلیدی از نظر بودجه بندی سوالات و همچنین درجه سختی سوالات این رشته ایفا می کند.
مبحث دهم به تنهایی در آزمون نظارت عمران حدود ۲۰ درصد سوالات را شامل می شود، یعنی چیزی در حدود ۱۲ تا ۱۳ سوال، که اکثر سوالات این مبحث به صورت مفهومی و حل کردنی هستند.
در پکیج ویدیوی آزمون نظارت گروه آی سیویل به تشریح بند بند مبحث دهم پرداخته شده است،  و سوالات سالهای گذشته نیز در خلال آموزش حل شده و تمامی نکاتی که برای حل سوالات مبحث دهم لازم است ارائه شده، تا بتوانید به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح برسید.
آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم که در این پست مشاهده می کنید، قسمتی از تدریس مربوط به مبحث دهم مقررات ملی در پکیج نظارت سایت آی سیویل است.

آمادگی آزمون نظارت مبحث دهم
برای خرید فیلم مبحث دهم برای آمادگی آزمون نظارت و اجرا اینجا کلیک کنید


http://s1.icivil.ir/dlserver/civil92/fileonline-thb.gif

راهنمای دانلود از سایت

اگر نمی دانید چطور باید دانلود کنید

گروه تلگرام مهندسی عمران
...
نویسنده : حسن علی اف بازدید : 1 تاريخ : چهارشنبه 19 دی 1397 ساعت: 19:46