دومین همایش ملی آب و سازه های هیدرولیکی

ساخت وبلاگ
چکیده : دومین و همایش و ملی آب و سازه و های هیدرولیکی و دومین همایش ملی آب و سازه های هیدرولیکی در تا... با عنوان : دومین همایش ملی آب و سازه های هیدرولیکی بخوانید :

دومین و همایش و ملی آب و سازه و های هیدرولیکی و

پوستر دومین همایش ملی آب و سازه های هیدرولیکی

دومین همایش ملی آب و سازه های هیدرولیکی در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول و تحت حمایت سیویلیکا در شهر دزفول برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

با نام و یاد خداوند هستی بخش، گروه علوم و مهندسی آب دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول جهت انجام رسالت علمی خود اقدام به برگزاری همایش ملی بهره برداری بهینه در سال ۱۳۹۱ و همایش آب و سازه های هیدرولیکی در سال ۱۳۹۵ با حضور جمع کثیری از صاحبنظران، اساتید و متخصصین و مدیران و دانشجویان کشور نمود لذا به دنبال برگزاری موفق این همایشها و استقبال علاقمندان و فعالان صنعت آب کشور، اقدام به برگزاری دومین همایش آب و سازه های هیدورلیکی در مورخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ می نماید. هدف اصلی از برگزاری این همایش، هم اندیشی برای ارائه آخرین دستاوردهای علوم و مهندسی آب و سازه های هیدرولیکی، تبادل نظرات دانشگاهیان ، محققین و مدیران اجرایی صنعت آب کشور برای یافتن راه حل های کاربردی برای حل مسائل و کمبودهای موجود در حوزه علوم و مهندسی آب است. لذا امید است با برگزاری این همایش زمینه ای فراهم شود که اساتید، دانشجویان و محققان دانشگاه‌های کشور بتوانند بیش از پیش با کارشناسان و مدیران صنعت آب کشور همراه شوند و جهت گیری تحقیقاتی کشور به صورت کاربردی در راستای حل مسائل و مشکلات این حوزه شکل گیرد. لذا از کلیه کارشناسان این حوزه در بخش صنعت و دانشگاه درخواست می‌شود تا با تشریک مساعی در برگزاری هرچه باشکوهتر و کارآمد این رویداد ، ما را در رسیدن به این اهداف یاری نمایند.

محورهای همایش:

  • آب و محیط زیست
  • سازه های هیدرولیکی
  • مباحث نوین در آبیاری و زهکشی
  • بهره وری آب در کشاورزی
  • آبخیزداری، خشکسالی و هواشناسی
  • هیدرولوژی و منابع آبهای سطحی و زیرزمینی
  • سازه های انتقال آب و مهندسی رودخانه
  • بهره برداری از منابع آبهای نامتعارف
...
نویسنده : حسن علی اف بازدید : 13 تاريخ : چهارشنبه 5 دی 1397 ساعت: 10:29