دستگاه فلزیاب ارزان قیمت؟چرا نه؟! | بلاگ

دستگاه فلزیاب ارزان قیمت؟چرا نه؟!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

دستگاه فلزیاب ارزان قیمت

بطور کلی تمامی ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و میسازند.
در نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری می دهند.
در همین جا متذکر می شویم که خطای اینجور دستگاه ها حداقل ۵۰ تا ۷۰ درصد می باشد و اگر نمی توانید هزینه ی بیشتری را صرف خرید دستگاه فلزیاب کنید بهتر وقت و هزینه خود را تلف نکنید چرا که حتی اگر در محل مورد نظر شما فلزی وجود داشته باشد این دستگاه ها حداقل ۵ جا را بعنوان هدف شناسایی می کنند و موجب سر در گمی شما می شوند.
پس این دستگاه ها در عرصه فلزیابی هیچ جایی ندارند و بیشتر شبیه اسباب بازی هستند تا دستگاه فلزیاب !!

در نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری می دهند.در نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری می دهند.
در همین جا متذکر می شویم که خطای اینجور دستگاه ها حداقل ۵۰ تا ۷۰ درصد می باشد و اگر نمی توانید هزینه ی بیشتری را صرف خرید دستگاه فلزیاب کنید بهتر وقت و هزینه خود را تلف نکنیددر نتیجه چون تخصص و تجربه کافی در زمینه فلزیاب و طلایاب را ندارند،دستگاه ها را با عمق های کاذب تحویل مشتری می دهند.

امتیاز

بطور کلی تمامی فلزیاب های ارزان قیمت زیر ۴ میلیون تومان دست ساز می باشند که کیفیت خیلی پایینی دارند و معمولا توسط افرادی مثل تعمیر کاران لوازم برقی و وسایل صوتی و تصویری و یا دانشجوهای رشته ی الکترونیک می باشد که دستگاه ها را از روی نقشه ها و شماتیک های موجود در اینترنت کپی برداری کرده و میسازند.

ساخت فلزیاب و طلایاب به سه روش ساده+فیلم
امتیاز کاربران: اولین امتیاز رو بدید
...
نویسنده : حسن علی اف بازدید : 18 تاريخ : يکشنبه 24 دی 1396 ساعت: 10:19