نخستین سمپوزیوم یک روزه کاربرد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت درگوش و حلق و بینی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  نخستین سمپوزیوم یک روزه کاربرد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت درگوش و حلق و بینی

  پوستر نخستین سمپوزیوم یک روزه کاربرد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت درگوش و حلق و بینی

  نخستین سمپوزیوم یک روزه کاربرد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت درگوش و حلق و بینی در تاریخ ۲۰ دی ۱۳۹۶ توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران و ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی و سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران در شهر تهران برگزار خواهد شد.این کنفرانس تحت حمایت مجموعه سیویلیکا نمی باشد و مقالات آن پس از برگزاری در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه نمی شوند.

  خستین سمپوزیوم یک روزه کاربرد سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت درگوش و حلق و بینی با همکاری ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی و سر و گردن دانشگاه علوم پزشکی ایران در تاریخ 20 دی ماه 1396 در سالن همایش های رازی برگزار می گردد. لازم به ذکر است شرکت در این سمپوزیوم رایگان بوده و  دارای امتیاز بازآموزی نیز می باشد.


  محورهای سمپوزیوم:

  1.       مقدمه ای بر سلول‌های بنیادی

  2.       کاربردهای بالینی استفاده از سلول‌های بنیادی در گوش و حلق و بینی

  3.       مهندسی بافت در گوش و حلق و بینی


   

  نویسنده : حسن علی اف بازدید : 5 تاريخ : جمعه 15 دی 1396 ساعت: 12:49
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها